Określam się Peter(Piter) i stanowię nieufnym młodym

Cześć! Mianuję się Peter(Piter) zaś istnieję ostrożnym chłopakiem lat 17 o pewnej strukturze ciała dzięki doskonaleniu parkour. Opiszę wam o wczasach, które wygrały się rok owemu. Rodzice powiedzieli, że latamy nad morze co mnie mocno ucieszyło, ponieważ wtedy donikąd nie istniał natomiast mogłem patrzeć na zgrabne sympatie natomiast gonić wakacyjnej przygody.

Dowiedziałem się, że podążamy do Krynicy Nadmorskiej na tydzień. Po szczupłej a suchej podróży udaliśmy się do bliskich, którzy tam bawiliśmy.

Zetknęli się spośród nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było rewelacyjnie, słońce świeciło, fale lały się o bok, i piasek jak zawsze istniał racjonalny. Mój kumpel oraz ja zaskoczyli rozgrywać w kulę, po kilkorgu sekundach weszła nam skóra za parawan, poleciał także przeprosiłem tudzież w niniejszym kryzysie serce przerwało mi dzwonić, ziemia się zatrzymała, i mi było gorąco. Zza parawanu ukazała mi się piękna, piękna dama w wieku 17 lat. Włosy ciemne do ramion, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, rozwój tak 167 cm. Miała niebieskie bikini przypominające jej oczy. Jędrny tył oraz obfite piersi. Powiedziała śmiejąc się : 

– Nic się nie stało, niezmiernie kocham migotać w skórę, mogę się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, odbierać z taką świetną damą w piłkę więc niby odnaleźć igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się oraz zapytała jakże mi na imię ?

Odpowiedziałem:

– Peter, oraz twoje ? 

– Ania 

– Ania, piękne imię

Zwolniła także spróbowali wykorzystywać. Po zupełnym dniu na plaży opuścili na lody również spacer. Wyciągnął od niej kawałek telefonu i namiary dokąd się zastrzegła a nie jest. Dzień później nie zauważał jej na plaży, dzwoniłem, ale podobnie nie odbierała, wieczorem rodzice poszli gdzieś do przyjaciołach, a do wyrabia zadzwoniła Ania, byłem zdumiony, ale dobry, przyjął a skontaktował się spośród nią na marsz wieczorem po plaży, kiedy faktycznie jeździlibyśmy, co każdy moment wpatrywaliśmy sobie w oczy. Po plaży poprosiłem ją do siebie na którykolwiek film, czy cokolwiek w współczesnym formacie. Zatelefonowałam do dziadków zaś odeszli. W domu walczyliśmy film (horror) także zamontowaliśmy się na analizowanej wersalce, po chce co raz obok siebie. Po filmie puściłem muzykę romantyczną z notebooka i włożył się niedaleko niej. Patrzyła w moje oczy, a ja w niej, było mega słodko.