Skończył się na nią, wdarłem się językiem do jej ust, rozpoczęliśmy się namiętnie całować i analizować.

Przemieścił się na nią, wdarłem się językiem do jej ust, otworzyliście się namiętnie całować oraz przygotowywać. Wyłonił się do jej piersi – stosunkowo sporych, jako na jej wiek. Zacząłem ssać jej sutki, przygryzać je. Ola aż ugięła nogi z przyjemności. Zapytałem jej, czyli istnieje dziewicą. Odpowiedziała, że naprawdę.

– Planuję być wrażliwy?

– Nie, zatem osiąga stanowić agresywny seks

– Rozkaz – i ucałowałem ją w garść.

Zjechałem w smutek oraz poruszam ssać jej wargi sromowe.

– Noż kurwa, wstąp we mnie, albowiem nie wytrzymam!

Wjechałem moim 20 centymetrowym penisem w jej nową cipkę, Ola krzyknęła razem z bólu oraz z radości. Posuwałem ją blisko z szybkością światła, a Ola pojękiwała. Ażeby ją zagłuszyć, rozpoczął się z nią całować. Po 10 minutach Ola zapytała mnie:

– Chciałbyś sprawdzić seksu analnego?

– Jasne!

– Musisz tylko mój otworek na owo opracować.

Splunąłem na łapę a spróbował wpychać palce do jej dupci. Chwilę później, palce zastąpiłem językiem.

– Jestem zakończona – wyszeptała

– Wchodzę!

Wsunąłem się w nią. Krzyknęła z smutku, tymczasem nie chciała, bym przestał. Właściwie zatem ją podążał, robiąc również jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, i ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, gdzie jestem trysnąć.

– Cechę w dupci, postać na osobę

Więc trysnąłem. Potężnym ładunkiem nasienia wypełniłem jej dupcie, po czym wybrał interesu oraz spróbował kierować strugi nasienia na osoba. Ola zaczęła mi obciągać, a część nasienia wylądowała jej w ustach. Wyglądała cudownie: z dupki wypłyną nasienie, nasienie na brodzie natomiast we włosach oraz sperma, której nie dała rady połknąć, wykluczająca się z ust. Rozpoczął na roli, ona rozpoczęła mi na kolanach. Odpoczywaliśmy po seksie, liczyli się już ubrać gdy nagle…