Wprowadził się w nią. Krzyknęła z żalu, a nie chciała

Wsunąłem się w nią. Krzyknęła z płaczu, wszak nie chciała, żeby skończył. Rzeczywiście owo ją dmuchał, prowadząc jednocześnie jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, natomiast ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, dokąd zajmuję trysnąć.

– Partia w dupci, jednostka na renoma

To trysnąłem. Ogromnym ładunkiem nasienia przeprowadził jej dupcie, po czym zagwarantował interesu i nawiązał poruszać strugi nasienia na płeć. Ola zaskoczyła mi obciągać, wtedy część nasienia złamałaś jej w ustach. Wyglądała świetnie: z pupy wypłyną nasienie, nasienie na postaci oraz we włosach również sperma, jakiej nie dała porady połknąć, przelewająca się z ust. Usiadłem na posadzce, ona rozpoczęła mi na kolanach. Odpoczywaliśmy po seksie, zawierali się już ubrać jak szybko…

Z krzaków z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia jest spośród zespołu Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w opuszczony raz, szczupła.

– A co tutaj się wyrabia? – zapytała nas Olivia.

– Olivia! Co Ty tutaj piszesz? – spytała Ola.

– Słyszałam waszą konferencję w namiocie. Przyciągnęła mnie. Fajnego masz biedna Ola, tylko od aktualnie to Wy dwaj istniejecie moimi eee… suczkami.

– Pojebało Cię? – spytała Ola obecnie wkurzona

– Pewnie więc uwzględniaj – powiedziała Olivia plus z złośliwym uśmiechem przedstawiła nam zdjęcia.

– Na kolana suczki, całować moje buty! – rozkazała Olivia z śmiechem. Zacząłem całować jej pozorną stópkę, na jakiej przedstawiała czarne superstary (oraz ponure stopki). – Lizać je, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, i swym oczom pokazałeś się… strap-on. Na oko proszek ze 30cm.

– Kurwa mać! – pomyślałem

– No suczki, toż współcześnie się zabawimy! – ogłosiła spośród niniejszym miejscowym uśmiechem Olivia…